Поверніть ваш пристрій

Поверніть ваш пристрій

DIADANS проходить сертифікацію за стандартами BREEAM

24. 05. 2019

Житловий комплекс DIADANS проходить сертифікацію за системою BREEAM. Це британський метод оцінки енергоефективності будівель за принципом «зеленої сертифікації». DIADANS – один з перших житлових комплексів Києва, який пройшов міжнародну сертифікацію. Досі сертифікацію проходили тільки будівлі комерційної нерухомості, для житлового фонду це інноваційний шлях.

«Один з наших основних принципів – піклування про клієнта. Сертифікація BREEAM підтверджує ефективний розподіл екоресурсів та екоматеріалів в житловому комплексі DIADANS. Це забезпечить екологічно стійке і безпечне середовище для його мешканців у довгостроковій перспективі. Ми пишаємося бути одними з перших на ринку і сподіваємося, що BREEAM надихне інших девелоперів, архітекторів і проектувальників на підвищення своїх стандартів, впровадження технічних інновацій і раціональне використання ресурсів, що існують», - зазначив виконавчий директор ENSO Раміль Мехтієв.

Житловий комплекс DIADANS – другий проект житлової нерухомості, що реалізує девелоперська компанія ENSO. Об'єкт знаходиться в серці Печерська, за адресою: вул. Євгена Коновальця, 19. Закритий житловий комплекс бізнес-класу, зручне розташування, цілодобова охорона, дитячий майданчик, фітнес-зона, зона релаксу, підземний паркінг і двір без автівок – все це передбачено для комфорту і безпеки мешканців. У комплексі будуть реалізовані інноваційні інженерні та екологічні рішення.

BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method) - метод добровільної оцінки енергоефективності будівлі за принципом «зеленої сертифікації». Метод був розроблений в 1990 році британською організацією BRE Global з метою оцінювання екологічної ефективності будівельних конструкцій та споруд.

Поділитися

Facebook