Поверніть ваш пристрій

Поверніть ваш пристрій

ENSO підтримає MercedesTrophy Golf Weekend

05. 05. 2019

Захід пройде 25 травня в київському гольф-клубі GolfStream і збере як досвідчених гольфістів, так і любителів спостерігати за цим елегантним видом спорту. Цього року за призові місця і право представляти країну на регіональному фіналі легендарного змагання поборються 100 кращих гравців країни.

«Гольф - це не просто вид спорту. Це ціла культура з особливою філософією, правилами і традиціями. Гольф вчить терпінню і цілеспрямованості, саме тому він приваблює тих, хто готовий наполегливо працювати для досягнення результату. Крім того, це елегантність, естетика, етикет. Ми завжди раді підтримувати ініціативи такого масштабу і сподіваємося, що для нас це стане доброю традицією », - зазначив Раміль Мехтієв, виконавчий директор ENSO.

Weekend Golf Cup - одне з перших і найпрестижніших в країні змагань, що відіграло ключову роль в становленні гольфу в Україні. Турнір був заснований 2010-го року гольф-ентузіастом Олегом Стрельніковим і проводився під егідою газети «Комерсант-Україна». З 2014 року Weekend Golf Cup має статус національного відбіркового туру головної світової першості MercedesTrophy серед гравців-аматорів.

Поділитися

Facebook