Поверніть ваш пристрій

Поверніть ваш пристрій

​ENSO відсвяткувала день народження. Результати роботи та плани девелопера

02. 08. 2021

До цієї дати мия підійшли, маючи в портфелі 4 сучасних житлових комплекси, що будуються, загальна житлова площа яких перевищує 400 тис. кв.м. Такий показник дозволив ENSO стати лідером серед девелоперів, що зводять нерухомість бізнес-класу і зайняти п'яту сходинку серед усіх столичних девелоперів за ціною житла, виставленого на продаж.

«Думаю, що таких результатів нам вдалося досягти, багато в чому завдяки тому, що ми намагаємося задавати тренди, підходи та погляди, які до нас популярними не були, – розповідає СЕО компанії ENSO Раміль Мехтієв. – Наша компанія не адаптується під кон'юнктуру ринку, ми дотримуємося близьких і зрозумілих нам цінностей, декларуємо їх і залучаємо таким чином однодумців, яких серед клієнтів виявилось чимало».

Зараз ENSO – це інноваційна компанія, в якій працює понад 200 співробітників. Зпоміж іншого, завдяки їхнім зусиллям в столиці будується житловий комплекс Diadans, який першим пройшов сертифікацію BREEAM (міжнародний метод екологічної оцінки ефективності будівель) серед житлових будинків в Україні.

«Найбільшим нашим досягненням я вважаю те, що при величезних масштабах нам вдається дотримуватися «крафтового» підходу до створення житла. – ділиться Раміль Мехтієв. – ENSO залишається компанією, яка приділяє багато уваги деталям і дрібницям, на які інші великі девелопери часто уваги не звертають. Наша мета – зберегти такий підхід і не втратити цінності, властиві штучному товару».

У наших планах запропонувати ринку нові житлові комплекси, які незабаром з'являться на карті Києва. Це будуть і невеликі об'єкти площею до 50 тис. кв.м, і, чого не було раніше в ENSO, проєкти комплексної забудови, розвиток яких розрахований на перспективу 7-10 років. Після їх запуску, загальна площа об'єктів девелопера перевищить 1 млн. кв.м.

Поділитися

Facebook