Поверніть ваш пристрій

Поверніть ваш пристрій

Команда ENSO долучилася до благодійного забігу Kind Hearts Run

28. 09. 2021

До Міжнародного дня серця команда ENSO долучилася до благодійного забігу Kind Hearts Run, щоб допомогти зібрати кошти для дитячого відділення Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова.

Участь у забігу взяли інженери, юристи, фінансисти, економісти, архітектори та маркетологи нашої компанії. 15 бігунів ENSO Active Team підтримали проєкт фандрейзингової платформи Kind Challenge та благодійного фонду «Твоя Опора» і здолали різні дистанції у 2, 5, та 10 кілометрів.

Компанія не могла залишитися осторонь такої ініціативи, адже це не тільки можливість популяризувати здоровий спосіб життя, а й нагода зробити свій внесок у добру справу та привернути увагу до потреб маленьких українців з вадами серця.

Загалом в забігу на різних дистанціях взяло участь 272 людини, з них – 125 індивідуальних бігунів, 15 корпоративних команд та 32 учасники долучилися до заходу онлайн. Завдяки усім небайдужим вдалося зібрати 505 тисяч гривень. Ці кошти будуть спрямовані на закупівлю функціональних ліжок для дитячого реанімаційного відділення Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова, де щороку проводять близько 700 операцій для малюків з вадами серця.

ENSO – соціально-відповідальна компанія, яка бере активну участь у багатьох благодійних проєктах, серед яких і підтримка розвитку дитячого спорту, і екологічні ініціативи. Разом ми створюємо світ, де кожен робить добро.

Поділитися

Facebook