Поверніть ваш пристрій

Поверніть ваш пристрій

Команда ENSO пробігла заради здоров’я дітей

04. 06. 2018

Команда ENSO взяла участь в 26-й спортивно-благодійній акції «Пробіг під каштанами», яка пройшла 3 червня в Києві. 15 співробітників компанії пробігли 5 кілометрів по вулицях Києва, щоб допомогти дітям із захворюваннями серця.

Інженери, фінансисти, економісти, архітектори і маркетологи вийшли на старт, щоб зробити внесок до збору грошей на придбання обладнання для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Участь в «Пробігу під каштанами» дала нам всім цінний досвід: ще більше згуртувало колектив, нагадало про спільні цінності, а головне – допомогло дітям. Наша компанія вперше бере участь у подібному заході. Сподіваємося, що це стане щорічною традицією для всіх нас. Ми завжди раді сприяти проведенню національних благодійних ініціатив такого масштабу.

Благодійна акція «Пробіг під каштанами» проходить в 26 раз. Кошти, зібрані в рамках цього проекту, спрямовуються на придбання необхідного обладнання та витратних матеріалів для Центру дитячої кардіології, і кардіохірургії МОЗ України.

Поділитися

Facebook