Поверніть ваш пристрій

Поверніть ваш пристрій

Пошук можливостей. Стратегія компанії ENSO під час коронакризи

27. 05. 2021

СЕО компанії ENSO Раміль Мехтієв виступив на ексклюзивній дискусійній панелі КБУ (Конфедерації будівельників України) та висловився на тему постковідного девелопменту. Крім цього він розповів про те, як компанія долала коронавірусну кризу, чи змінила свої принципи під тиском обставин та якими виявились результати роботи у 2020 році.

За словами Раміля Мехтієва, в ENSO розглядали кризу, як час для можливостей. Наприклад, на ринку праці з’явилась певна кількість висококваліфікованих спеціалістів з великим досвідом які втратили роботу, і яких за інших обставин отримати у штат було б вкрай важко. За останній рік кількість співробітників компанії зросла чи не у два рази. Це стосується як технічного персоналу, так і офісних працівників. Також було поповнення свого земельного банку певною кількістю перспективних ділянок.

На відміну від багатьох інших забудовників жодних акцій та знижок у період пандемії не було. Всі житлові комплекси ENSO продавались по повній ціні, так, як і було заплановано попередньо. Така політика призвела до мінімальних продажів у весняний період, проте вже влітку зростання було чималим і за підсумками 2020 компанія виконала річний план продажів.

Щодо прогнозів на майбутнє, то пан Мехтієв зазначив, що скорше за все у наступні кілька років запит від клієнтів на розташування житлового комплексу відійде на другий план. Проєкт може бути успішним у будь-якій локації, за умови, що він досконало продуманий з точки зору інфраструктури та внутрішнього наповнення. Зараз найпомітніший тренд – зростання ціни первинної нерухомості у Києві на фоні підвищеної конкуренції. І це не конкуренція обсягами будівництва – це протистояння ідей житлових просторів.

Поділитися

Facebook