Поверніть ваш пристрій

Поверніть ваш пристрій

Спорт не тільки об’єднує людей, а й виховує молоді таланти

23. 06. 2021

ENSO завжди розуміла це і тому посприяла проведенню першого дитячого футбольного турніру Pantera Cup 2021 серед спортсменів 2013 року народження. Він проходив з 19 по 21 червня на території національного університету оборони імені Іван Черняховського.

FC Pantera посіла на цьому турнірі почесне третє місце. Ми вітаємо наших маленьких чемпіонів із цією перемогою!

У турнірі взяли участь 8 команд талановитих футболістів, які показали не лише результат, який вражає, а й свою цілеспрямованість та жагу до перемоги. Учасники турніру грали у двох групах по чотири команди. Протягом трьох днів на турнірі відбувалася запекла боротьба між учасниками у півфіналі, гри за 3-4 місце, а наймайстерніші змагалися за першість у фіналі.

На турнірі Pantera Cup для юних футболістів було організовано конкурси, під час яких — і польові гравці, і воротарі — мали змогу продемонструвати свою влучність, точність та дальність ударів м’ячем.

Аби відзначити досягнення та талант молодих футболістів, 21 червня відбулася урочиста церемонія нагородження учасників турніру.

«Сьогодні немає програвших, є любов до футболу та вражаюча гра, що захоплює дух, яку показали всі команди. Я пишаюсь тим, що в нас підростає таке талановите покоління», – підкреслив СЕО компанії ENSO Раміль Мехтієв.

Поділитися

Facebook