Поверніть ваш пристрій

Поверніть ваш пристрій

Відновлення будівельних робіт та роботи клієнт-простору ENSO

12. 03. 2023

Шановні клієнти, повідомляємо, що з 13 березня 2023 року ми відновлюємо будівельні роботи на всіх будмайданчиках девелопера. Також знов радо відчиняємо двері Клієнт-простору ENSO, в якому відновлюємо всі послуги з обслуговування клієнтів.

За час вимушеної паузи на будівництві ми отримали можливість поновити запаси будівельних матеріалів, відновити та перевлаштувати логістичні ланцюги.

Наразі триває підготовча документальна робота щодо передачі прав власності інвесторам введених в експлуатацію 3 та 4 секцій Першої колекції житлового кварталу Poetica.
Першочергово на будмайданчиках Першої, Другої, Третьої колекцій Poetica, будмайданчиках Diadans та Fjord відновиться процес виконання монолітних робіт. Відновлення відбуватиметься з поступовим збільшенням обсягу та видів будівельних робіт.

Очікуємо від інвесторів виконання договірних зобов'язань за чинними договорами. Актуальний розрахунковий курс валют для здійснення платежів за об'єкти нерухомості від девелопера ENSO придбані до 24 лютого 2022 року на умовах розтермінування складає 30 грн/$*. Всі деталі, щодо виплат та формування індивідуального графіка платежів по вашому договору, будь ласка, уточнюйте у свого персонального менеджера.

* курс розрахунку може бути змінено в односторонньому порядкуКлієнт-простір ENSO
працюватиме за таким графіком:

Пн - Пт: з 09:00 до 18:00

Сб, Нд: з 10:00 до 17:00

Тел: (044) 390 25 25

Поділитися

Facebook