Поверніть ваш пристрій

Поверніть ваш пристрій

Заява власника компанії

25. 01. 2023

Шановні клієнти та партнери компанії!

Як власник компанії ENSO, звертаюся до Вас у зв'язку з тим, що в інформаційному просторі з'явився цілий пласт різного матеріалу, в тому числі сюжет розміщений командою проекту Bihus.Info про будівельний ринок.

Оскільки все, що стосується створеної мною компанії я сприймаю особисто та близько до серця, то вважаю за необхідне озвучити свою позицію щодо поширеної недостовірної інформації.

Шкодую, що шановний розслідувач не зміг сконтактувати, як зі мною особисто, так і з пресслужбою компанії, а також з CEO компанії Рамілем Мехтієвим, з якими традиційно здійснюється комунікація представників усіх зацікавлених ЗМІ. Також шкодую, що представники ЗМІ звернулись по коментар до мене за кілька днів до виходу сюжету, адже, за їхніми словами, вони проводили своє розслідування та вивчали документи упродовж кількох місяців.

Важливо зазначити, що існують об'єктивні причини, через які я не можу оперативно реагувати на такі запити. Адже з 26 лютого 2022 року я є бійцем територіальної оборони Київської області, обов’язки якого виконую і до сьогодні. Тим більше, що зі мною намагались зв’язатись з невідомих номерів, що виглядало вкрай підозріло, адже я є чинним офіцером ТРО в ЗСУ. Проте на життєдіяльність компанії моя військова служба жодним чином не впливає.

У вищезазначеному сюжеті згадуються широко відомі учасники будівельного ринку: інвестори, забудовники, девелопери, а також профільні фінансові компанії.

При цьому, девелопера ENSO, одного з ключових учасників ринку, розслідувач позначає як «ширму», що, думаю, вразило не лише мене, а й багатьох інших, кому відомо, що в компанії ENSO працює понад 200 осіб менеджменту та спеціалістів різного профілю, що забепечують функції девелопера.

Також вкрай дивною була заява про те, що на будівельних майданчиках, які управляються компанією ENSO, нічого не відбувається. Оскільки, як вам відомо, ще з кінця серпня ENSO відновила та проводила роботи до того моменту, поки ситуація з енергетикою в результаті обстрілів не погіршилась до всім відомого рівня.

Загалом спростовувати всі неправдиві твердження наведені в сюжеті не має сенсу, адже якби журналісти дали нам більше часу, ми б змогли надати фактаж та роз’яснити як працює девелоперський бізнес.

Хочу ще раз зазначити, що вам відомі співвласники компанії ENSO - Андрій Руденко та Раміль Мехтієв і ця інформація присутня у відкритих джерелах. Ми ведемо свою діяльність етично та в правовому полі. Ми, як багато тисяч інших компаній в Україні, зазнаємо втрат від російської агресії, але не плануємо припиняти діяльність і будемо й надалі виконувати свої зобов’язання перед клієнтами та партнерами.

Я та команда ENSO робимо все, що залежить від нас задля Перемоги!


Слава Україні!

Андрій Руденко, власник компанії ENSO

Поділитися

Facebook