Поверніть ваш пристрій

Поверніть ваш пристрій

ENSO підтримає міжнародне свято музики у Львові

21. 06. 2018

З 27 червня по 1 липня Львів в восьмий раз перетвориться на європейську столицю джазу. Серед зіркових гостей очікується виступ справжньої сенсації в світі джазу – 18-річного французького гітариста і композитора Тома Ібарра, а також легендарного саксофоніста Чарльза Ллойда і групи the Marvels.

«Leopolis Jazz Fest – знакова подія в культурному житті України. Такі заходи не тільки популяризує якісну музику в нашій країні, а й створюють позитивний імідж України для всього світу. Ми завжди раді підтримувати ініціативи такого масштабу і сподіваємося, що для нас це стане доброю традицією», – зазначив Раміль Мехтієв, виконавчий директор ENSO.

Leopolis Jazz Fest (Alfa Jazz Fest до 2017 р) – міжнародний джазовий фестиваль, який щорічно проходить в форматі open-air влітку у Львові. Перший фестиваль успішно пройшов в 2011 р Концерти за участю понад 100 музикантів на трьох сценах в місті, більше 100 000 глядачів, близько 200 акредитованих журналістів - це історія Alfa Jazz Fest. The Guardian включив Alfa Jazz Fest в список кращих фестивалів Європи.

Поділитися

Facebook