Поверніть ваш пристрій

Поверніть ваш пристрій

01
Компанія

ENSO – холдинг, основним видом діяльності якого є розробка, будівництво та управління проектами у сфері житлової та комерційної нерухомості.

Місія

Ми перебуваємо в пошуку нових місць і рішень удосконалення міського простору.

Прагнемо наповнювати його новим змістом, ідеєю, які б надихали людей повертатися в наші будинки знову і знову, залишатися, жити там.

Менеджмент
Раміль Мехтієв
Раміль Мехтієв

Виконавчий директор

15 років досвіду роботи в великих комерційних структурах, з них більше 10 років у девелопменті. Отриманий досвід і лідерські здібності використовує для реалізації функціональних, сміливих і інноваційних рішень на ринку нерухомості.

Сергій Король
Сергій Король

Директор з розвитку

25 років в нерухомості. Працював в найбільших міжнародних, місцевих девелоперських та консалтингових компаніях. Провідний експерт країни в області розвитку і реалізації комерційної та житлової нерухомості.

Історія
Серпень
2017
Початок шляху ENSO

1 серпня 2017 року – дата народження нового імені серед компаній девелоперів. Ідея створення ENSO виникла з бажання реалізовувати проекти, які б кардинально відрізнялися від інших на українському ринку нерухомості. В основі кожного з них завжди буде турбота про клієнта і зовнішній вигляд столиці.

Листопад
2017
Запуск сайту компанії

На сайті, створеному спільно з провідним digital-агентством, ми ділимося інформацією про проекти, цінності, філософію та команду, яка розділяє, а головне – формує ці напрямки.

Червень
2018
POETICA – паркова колекція квартир

Проект житлового кварталу POETICA задумувався, як тихе, спокійне місце для життя в самому центрі Шулявки. З одного боку – добре розвинена інфраструктура, всі блага міського життя, з іншого боку – близькість до парку ім. Пушкіна, Політехнічного парку і Київського зоопарку.

Квітень
2019
Старт продажів у DIADANS

DIADANS – перший проект компанії ENSO в центральному районі Києва – Печерську. Комплекс складається з двох веж бізнес-класу, які знаходяться на унікальній облаштованій території, створюючи ідеальне середовище для життя в сучасному місті і гармонійно поєднуючи різноманітні ритми своїх жителів.