Поверніть ваш пристрій

Поверніть ваш пристрій

​Компанія ENSO відновлює роботу

26. 08. 2022

Будівельні майданчики девелоперської компанії ENSO з 26 серпня крок за кроком відновлюють свою роботу після вимушеної перерви через повномасштабне вторгнення росії.

На майданчиках проєктів компанії фахівці продовжують створювати простір з сенсом, адаптувавши всі процеси під умови воєнного стану.

Як розповів СЕО ENSO Раміль Мехтієв, для відновлення активності пріоритетними для компанії були питання безпеки працівників та логістики. Хоча й компанія не може гарантувати повну безпеку співробітникам, більша частина колективу та партнери прийняли щоденні ризики життя і повернулись до роботи. Також попри надзвичайні умови, вдалося налагодити надійне постачання необхідних для будівництва матеріалів.
"Наша команда, як і всі мешканці столиці, намагається адаптуватися під нові реалії, і вже має чітке розуміння, як буде функціонувати під час війни. Маючи людський ресурс та маючи розуміння змін у веденні бізнесу, ми можемо забезпечити все те, що необхідно нашій компанії для виконання задекларованих зобов’язань. В умовах відносно стабільної безпеки та з прогнозованою логістикою, керуючись лише розумом, а не емоціями, ми відновили свою роботу. Ми знову працюємо, виконуючи свої обов'язки та знову йдемо до поставлених раніше цілий, не знижуючи якість своєї роботи", — зазначив Раміль Мехтієв.

Свою роботу також відновив офіс і клієнт-простір компанії. Клієнти та інвестори девелоперської компанії ENSO можуть бути впевнені у якісному виконанні компанією своїх зобов'язань

Поділитися

Facebook