Поверніть ваш пристрій

Поверніть ваш пристрій

Корпоративна соціальна відповідальність

09. 02. 2021

Ми вважаємо, що основи культурної політики закріплюють важливість розвитку культури і зростання якості життя, динамічного розвитку та єдності культурного простору і державної єдності в цілому.
Нашою корпоративною соціальною відповідальністю завжди були і будуть турбота про клієнта і взяття під патронаж організацій.

І ми дотримуємося соціальної та екологічної відповідальності, пов'язаної з нашою позицією девелопера на ринку нерухомості України. Так як вважаємо, що це основа для розвитку якості життя в нашій країні.

Важливим напрямком в нашій корпоративній політиці є налагодження зворотного зв'язку з інвесторами і споживачами, врахування екологічних ризиків.

Будучи соціально відповідальними, ефективно вирішуючи свої комерційні завдання, ми прагнемо поєднувати свій економічний успіх і рух до соціального благополуччя та екологічної безпеки.

Зелені стандарти
Формування здорового середовища. В даному напрямку КСВ-ініціативи спрямовані на зниження впливу від будівництва протягом всього життєвого циклу будівлі. Сертифікація BREEAM. Забезпечення захисту навколишнього середовища і збереження його для наступних поколінь.

Наша команда
Сімейні цінності лежать в основі нашої ефективної корпоративної культури. Ми реалізуємо свої КСВ-ініціативи через уважне ставлення до потреб свого персоналу. Ми прагнемо створити можливості і допомогти розкрити весь професійний потенціал наших співробітників шляхом регулярних програм підвищення кваліфікації, сприяємо обміну міжнародним досвідом співробітників. Розробляємо заходи щодо мотивування і стимулювання персоналу нашої компанії.

Соціальні роботи і благодійність
Створення кращого майбутнього через сприяння розвитку дитячого спорту. Ми розуміємо свою відповідальність перед суспільством і хочемо зародити насіння успішного, культурного, здорового українського суспільства, тому як ми вважаємо, що діти - це наше майбутнє. Створення, розвиток ефективної інфраструктури для повноцінних занять спортом для всіх вікових категорій населення Києва.

Поділитися

Facebook