Поверніть ваш пристрій

Поверніть ваш пристрій

DIADANS здобув перемогу в міжнародному конкурсі «Вибір року» 2020

23. 12. 2020

«Отримання премії стало для нас як несподіванкою, так і закономірністю. Відповідність міжнародним екологічним стандартам - це один з ключових напрямків розвитку, який обрала девелоперська компанія ENSO. Так DIADANS став першим в Україні житловим комплексом, сертифікованим за методом оцінки екологічної ефективності будівель – BREEAM», - коментує виконавчий директор девелопера ENSO Раміль Мехтієв. - Будь-яка нагорода – це не просто відзнака, а нові виклики до яких ми готуємося. Дякуємо, що обрали DIADANS», - зазначив Раміль Мехтієв.

Методика визначення переможця конкурсу «Вибір року» складається безпосередньо з досліджень уподобання споживачів та із залученням експертів, представників рекламних агенцій та оргкомітету конкурсу.

Довідка: Міжнародний фестиваль-конкурс «Вибір року» в Україні розпочав свою діяльність у 2001 р. Це загальнонаціональний щорічний проєкт, що займається визначенням найбільш якісних і відомих товарів і послуг у різних товарних категоріях на українському ринку.

Проєкт ініційований компанією Fеstivals International (США) та European Marketing Foundation (Європейський фонд соціальних досліджень), Брюссель, Бельгія) при European Chamber of Commerce Industry and Trade (Brussels) (Європейська Торгова Палата).

Поділитися

Facebook