Поверніть ваш пристрій

Поверніть ваш пристрій

ENSO партнер міжнародного фестивалю музики у Львові

02. 07. 2019

Програма 2019 року включає 300 музикантів з 15 країн світу. Сенсацією фестивалю стане виступ відомої канадської співачки й піаністки Дайани Кролл, яка приїде в Україну вперше. Також вперше нашу країну відвідає джазова легенда, «найліричніший піаніст нашого часу», Кенні Баррон.

«Leopolis Jazz Fest — справжнє свято для меломанів і всіх любителів якісної музики. Радує, що з кожним роком програма фестивалю розширюється, в Україну приїжджають легенди світового джазу. Українці розширюють свої культурні горизонти, а всесвітньо відомі музиканти відкривають для себе нашу країну на музичній карті світу. Ми завжди раді підтримувати ініціативи такого масштабу », - зазначив Раміль Мехтієв, виконавчий директор ENSO.

Leopolis Jazz Fest (Alfa Jazz Fest до 2017 р.) — міжнародний джазовий фестиваль, який щорічно проходить в форматі open-air влітку у Львові. Перший фестиваль успішно пройшов у 2011 році. Концерти за участю понад 100 музикантів на трьох сценах в місті, понад 100 000 глядачів, близько 200 акредитованих журналістів — це історія Alfa Jazz Fest. The Guardian включив Alfa Jazz Fest в список кращих фестивалів Європи.

Поділитися

Facebook