Поверніть ваш пристрій

Поверніть ваш пристрій

Компанія ENSO ввела в експлуатацію дві секції паркової колекції POETICA

31. 01. 2022

Девелоперська компанія ENSO у січні 2022 року офіційно ввела в експлуатацію третю і четверту секції Першої паркової колекції житлового кварталу POETICA. Це дозволяє підключити об'єкт до міських інженерних комунікацій, необхідних для повноцінного функціонування, а також передати його керуючій компанії та оформити право власності.

Житловий квартал розташований у Шевченківському районі Києва та вигідно підкреслює красу локації, адже поруч є аж три парки: імені Пушкіна, КПІ та зоопарк. А відчути органічне поєднання природи і міста дозволяє близькість до основних міських магістралей (пр. Перемоги, вул. Дегтярівська) та трьох станцій метро: «Шулявська», «Політехнічний інститут» і «Лук'янівська».

«Для комплексу POETICA ми обрали саме цю локацію, щоб створити нові можливості для розвитку інфраструктури району, і впевнені, що комплекс допоможе оновленій Шулявці стати більш безпечною і комфортнішою. Ми вдячні нашим клієнтам і експертам за довіру», — коментує Раміль Мехтієв, CEO компанії ENSO.

Комплекс пропонує своїм інвесторам не тільки сучасну та екологічну архітектуру, але й двір без машин, дитячі та спортивні майданчики, пішохідні й велосипедні доріжки, цілодобове відеоспостереження у громадських місцях.

POETICA створюється з використанням новітніх архітектурних прийомів, енергоефективних технологій та якісних будівельних матеріалів. Це місце, де можна почуватися в гармонії з містом, природою та собою.

Поділитися

Facebook