Поверніть ваш пристрій

Поверніть ваш пристрій

​Компанія ENSO отримала головну будівельну премію країни «IBuild 2021»

17. 12. 2021

В архітектурному проєкті комплексу FJORD компанія відійшла від звичного багатоповерхового формату забудови і розробила винятковий для Києва каскадний вигляд будівлі з перепадом поверхів з 4 до 30, стінами скелястих форм та відкритими терасами з озелененням.

«Нашу компанію відрізняє те, що ми намагаємося задавати тренди, підходи і погляди в будівництві та архітектурі, які до нас популярними не були. Ми руйнуємо шаблони та впроваджуємо важливі для нас цінності. Це вже друга нагорода для ENSO від премії IBuild, що свідчить про те, що ми все робимо правильно: нам довіряють споживачі і нас високо оцінюють експерти ринку. Наша команда пишається перемогою, і ми плануємо надалі працювати для розвитку будівельної галузі країни», – коментує СЕО компанії ENSO Раміль Мехтієв.

«IBuild 2021» – це головна будівельна премія країни, якою відзначають найкращих представників будівельної галузі та ринку нерухомості, кращі будівельні й девелоперські компанії, об’єкти та проєкти року. Премія заснована Конфедерацією будівельників України.

Нагадаємо, минулого року компанія ENSO стала переможцем премії «IBuild 2020» у номінації «Лідер житлового будівництва за європейськими стандартами». Експерти відзначили ЖК DIADANS, який пройшов «зелену сертифікацію» BREEAM.

Поділитися

Facebook