Поверніть ваш пристрій

Поверніть ваш пристрій

DIADANS – перший житловий комплекс в Україні, що пройшов "зелену сертифікацію" від BREEAM

25. 06. 2020

BREEAM (англ. Building Research Establishment Environmental Assessment Method) - це найстаріший і найбільш поширений в Європі метод оцінки екологічної ефективності будівель.

Цій британській системі вже 30 років, а сертифікацію пройшли майже мільйон будівель у 90 країнах світу.

Експерти BREEAM аналізують будинок за десятьма ключовими параметрами.

Зокрема оцінюється енергоефективність будинку, використання екологічних матеріалів для будівництва, технології управління відходами, вплив будівлі на навколишнє середовище, безпеку для мешканців та відвідувачів, зручність транспортної інфраструктури та інше.

"В Україні тільки зароджується тренд на еко-девелопмент. Потроху почали проходити міжнародну екологічну сертифікацію об'єкти комерційної нерухомості, а от житлові комплекси поки не дуже активні в цьому напрямку. Хоча це важливий системний етап для українського ринку девелопменту.

Під час проходження сертифікації BREEAM ми підкріпили свій досвід світовими практиками еко-будівництва", - розповідає виконавчий директор ENSO Раміль Мехтієв.

За словами Раміля Мехтієва, оцінка будівлі проводиться двічі — на етапі проєктування і на етапі здачі об'єкта в експлуатацію. "Тобто ніякого “формального підходу” або можливості пообіцяти і не виконати у девелопера бути не може", - уточнив він.

Житловий комплекс DIADANS від девелоперської компанії ENSO знаходиться в серці Печерська на вулиці Євгена Коновальця. Це закритий житловий комплекс бізнес-класу з цілодобовою охороною, дитячим майданчиком, фітнес-зоною, зоною релаксу та підземним паркінгом.

Поділитися

Facebook