Поверніть ваш пристрій

Поверніть ваш пристрій

Компанія ENSO стала титульним спонсором благодійного футбольного матчу

24. 09. 2021

21 вересня в Києві відбувся благодійний футбольний матч між збірними журналістів та лікарів за участі Легенд футболу.Основна мета – допомогти дітям з аутизмом та синдромом Дауна займатися спортом. Девелоперська компанія ENSO виступила титульним спонсором матчу.

«Сьогоднішній футбольний матч – не про перемогу і поразку, а про бажання українців допомагати дітям та дарувати незабутні емоції від гри й унікальну можливість бути причетними до благородної події, – коментує CEO компанії ENSO Раміль Мехтієв. – У сучасному світі, з його нескінченними викликами та проблемами, вкрай важливо знаходити час для добра. Кожен, хто причетний до сьогоднішнього матчу, став частиною єдиної команди, мета якої – допомога дітям».

І команда медиків, і збірна журналістів є неодноразовими учасниками подібних ігор. Матч хоч і був товариським, але боротьба розігралася не на жарт: суперники підійшли до гри з усією серйозністю і влаштували справжнє шоу. Основний час закінчився з рахунком 1:1, тому долю матчу вирішила серія пенальті. Зрештою, з рахунком 4:2 перемогу здобули журналісти. Але справжніми переможцями стали діти, які отримали цінні подарунки та можливість займатися футболом.

Ми в ENSO вважаємо, що підтримка дитячого спорту і допомога маленьким українцям – це турбота про наше майбутнє, і проведення таких заходів чудовий привід згадати про тих, кому потрібні наша допомога й увага.

Поділитися

Facebook