Поверніть ваш пристрій

Поверніть ваш пристрій

Стартували продажі у FJØRD

07. 05. 2019

З радістю повідомляємо, що 7 травня розпочато продажі у каскаді квартир FJØRD!

FJØRD знаходиться в Печерському районі Києва, за адресою Військовий проїзд, 8. Це третій проект житлової нерухомості, який реалізує девелоперська компанія ENSO.

FJØRD – це каскад квартир, який жодного не залишить байдужим. В архітектурному проекті комплексу ми вирішили відійти від звичного багатоповерхового формату забудови і розробили винятковий для Києва каскадний вигляд будівлі. Житловий комплекс пропонує широке розмаїття планувань: різнорівневі секції від 4 до 30 поверхів, варіативність типу вікон, балконів і терас.

Дворовий простір продумано таким чином, щоб мешканці почували себе комфортно і затишно, незважаючи на близькість до центру міста. За проектом більшість терас будуть видовими, а вся територія – озеленена. Внутрішня інфраструктура комплексу забезпечує мешканців всім необхідним: магазинами, салонами, спортивними залами, зонами відпочинку, дитячими зонами, розрахованими на дітей всіх вікових груп.

Ще одна особливість FJØRD – розташування в елітному районі Києва, що передбачає доступ до його розвиненій інфраструктурі. Комплекс знаходиться поруч з головними транспортними артеріями столиці: станцією метро «Видубичі» та вул. Максима Бойчука (колишня Кіквідзе), а до центру можна доїхати за 15 хвилин. Поруч з FJØRD знаходиться Національний ботанічний сад ім. М.М. Гришко – прекрасне місце для прогулянок з сім'єю або ранкових пробіжок.

FJØRD – це можливість створити те життя, яке хочете саме ви.

З питань покупки квартир звертайтеся в клієнт-простір ENSO за адресою: БЦ «Парус», вул. Мечникова, 2, Київ.

З нетерпінням чекаємо вас!

Час роботи клієнт-простору ENSO:

Понеділок - П'ятниця: з 09:00 до 19:00

Сб, Нд: з 10:00 до 17:00

Тел .: (044) 390 25 25

Сайт проекту: https://fjord.house/

Поділитися

Facebook